Oznamy

Preventívne opatrenia SPU v Nitre a Gymnázia Párovská ul.v súvislosti so šírením koronavírusu.

Dátum: .

Na základe rozhodnutia vedenia univerzity SPU v Nitre a vedenia párovského gymnázia od dňa 9.3.2020 do 31.3.2020 v súvislosti s predchádzaním vzniku a rizikom šírenia koronavírusu sa zatvára športová hala a bazén SPU a taktiež bazén na párovskom gymnáziu pre výučbu študentov, verejnosť a športové kluby.

Čiže naše plavecké tréningy v tomto termíne musíme prerušiť a až sa niečo nezmení, tak sa opäť vidíme na tréningu 1.4.2020.

Počas jarných prázdnin plávame do stredy !!!

Dátum: .

Všetci naši plavci, ktorí počas jarných prázdnin nebudete odcestovaní môžete prísť na tréning. Budeme plávať od pondelka 17.2.2020 do stredy 19.2.2020 v štandardných časoch. 

Plavci zo skupín párovského gymnázia môžu prísť v stredu na tréning na bazén SPU o 15,00 hod., pretože bazén na Gymnáziu je uzatvorený.

Vo štvrtok 20.2.2020 a v piatok 21.2.2020 tréningy nebudú.

Tešíme sa na vás !!!

Odplávajte si u nás aj tento rok 2% z daní.

Dátum: .

Vážení rodičia, blíži sa termín podania daňového priznania za rok 2019. Aj touto cestou Vás chceme požiadať o darovanie 2% z Vašej zaplatenej dane pre rozvoj Vašich detí a plaveckej školy - Nemo.

Všetkým našim podporovateľom, ako prejav vďaky ponúkame možnosť odplávať si v sezóne 2020/21 u nás až 50% z poukázanej sumy našej plaveckej škole. Pre započítanie zľavy k nám treba priniesť kópiu strany z daňového priznania, kde sa vpisujú údaje o prijímateľovi 2% z daní.

Ako poukázať 2% z dane plaveckej škole NEMO:

Zamestnanci:
Ak ste zamestnanci, požiadajte svojho zamestnávateľa do 15.2.2020 o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
Potom vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko, sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane a údaje o prijímateľovi, čiže o nás, ktoré mate uvedené na konci tohoto článku .
Najneskôr do 30. apríla 2020 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska (treba tam doručiť vyhlásenie o poukázaní 2% a aj potvrdenie o zaplatení dane).

Podnikatelia:
Daňové subjekty podnikatelia (fyzické osoby aj právnické osoby) musia do 31.marca 2020 podať daňové priznanie na príslušný daňový úrad s vyplneným vyhlásením o poukázaní 2% z dane. Toto vyhlásenie je súčasťou tlačiva k daňovému priznaniu.

Ďakujeme.

Naše identifikačné údaje, ktoré uvádzajte v tlačivách:
Obchodné meno: Spojený plavecký klub Združenia športových klubov ZŠK Slávia SPU Nitra
Sídlo: Dlhá 854/34, 94901, Nitra
Právna forma: Občianske združenie
Identifikačné číslo prijímateľa (IČO): 42337224

Editovateľné tlačivá na stiahnutie tu:
Potvrdenie o zaplatení dane.
Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane.

------------------------------------------------------------------------------------

Kontakt:

PaedDr. Daniela Hrnčárová:  0907 699761

Mgr. Roman Hrnčár, PhD.: 0905 278790

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

facebook: Plávanie NEMO Nitra

1. tréning na Gymnáziu Párovská ul.

Dátum: .

Milí naši Nemáci, po krásnych a slnečných prázdninách sú tu opäť plavecké tréningy, ktoré začínajú v bazéne Gymnázia Párovská ul. v Nitre, od stredy 11.9.2019 tak, ako min. školský rok od 16,15 do 17,00 hod. 
Čiže nezabudnúť si plavecké potreby (plavky, čiapku, okuliare, uterák, šľapky) a dobrú náladu :-)Tešíme sa na Vás!

Kontakt:
PaedDr. Daniela Hrnčárová - 0907 699761

1. ročník „Nemáckych“ plaveckých pretekov (video)

Dátum: .

3. júna sa v našom bazéne SPU Nitra  konal prvý ročník „Nemáckych“ plaveckých pretekov, pri príležitosti MDD, v ktorých vyhral každý, kto plával.
Pretekov sa zúčastnili všetky deti od najmladších kategórií, až po najstarších Nemákov  – teda 15-16 ročných.  Na štarte sa postupne vystriedalo približne 160 detí, ktorým fandili ich rodičia či súrodenci. Všetci tréneri sa v ten deň zahrali na rozhodcov, bazén bol tiež v slávnostnom šate. Napriek obavám, a niekedy aj veľkej tréme deti podali skvelé výkony, plávali ako naozajstní plavci a ukázali tak všetkým, ako majú vodu radi.
Všetky deti tak na záver dostali krásny diplom s uvedeným časom ich odplávanej disciplíny.

1. ročník „Nemáckych“ plaveckých pretekov

Správy a novinky

Prihláste sa na odber noviniek a dôležitých oznamov o škole plávania Nemo...